منوی اصلی
صفحه اصلی
پیرامون سازمان
پایانه مرکزی
پایانه غدیر
پایانه فراهان
مزایده / مناقصه
شهرهای مقصد
فرم طرح شکایت مسافران
شرکت های مسافربری
شرکت های باربری
اخبار پایانه
گزارش سفر و مسافر
اطلاعات سفر
پیام ترافیکی
جستجوی پیشرفته
سایت های مرتبط
شهرداري اراک
فرمانداري اراک
استانداري مرکزي
سازمان نوسازي و بهسازي
سازمان آتشنشاني
سازمان خدمات موتوري شهرداری
سازمان تاکسيراني
سایت اعلام وضعیت راهها
سازمان هواشناسی کشور
پیوند ها

leader.gif dolat.gif parliran.gif imo.gifarakir.gif

خرید بلیط

 

payaneha_logo.png

 

Home arrow اخبار پایانه arrow اخبار arrow لغو سهمیه سوخت ناوگان دیزلی فاقد بیمه شخص ثالث

لغو سهمیه سوخت ناوگان دیزلی فاقد بیمه شخص ثالث
1395/03/04 ساعت 08:00:04

طبق اعلام شرکت ملی پخش و پالایش فرآورده‌های نفتی فرآورده‌های نفتی از ابتدای خرداد پیام «خطا- بیمه» برای مالکان خودروهای گازوئیلی فاقد بیمه صادر و کارت‌های گازوئیل این خودروها تا چند روز آینده ابطال می‌شود.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز، اول اردیبهشت سال جاری شهرام آدم نژاد  سخنگوی کارگروه سامانه نظارت و پایش هوشمند تردد ناوگان عمومی کشور از شارژ نشدن کارت سوخت خودروهای حمل‌ونقل عمومی فاقد بیمه اجباری شخص ثالث از خردادماه خبر داد و گفت: سهمیه پایه در اردیبهشت در پنج پیمانه به کارت هوشمند سوخت منتقل می‌شود که پیمانه اول غیر بر خط و مابقی به‌صورت برخط شارژ می‌شود و رانندگان توجه داشته باشند در صورت شارژ نشدن کارت سوخت به جایگاه‌های برخط مراجعه کنند. 

سید ناصر سجادی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی نیز بیان داشت: بر اساس مذاکراتی که با شرکت‌های بیمه و بیمه مرکزی انجام‌شده است، تخصیص سهمیه گازوئیل به خودروهای دیزلی فاقد بیمه شخص ثالث در سال جاری قطع خواهد شد و در صورتی که در زمان تعیین‌شده مالکان خودروها اقدام به تمدید بیمه شخص ثالث خودروی گازوئیل سوز خود نکنند، سهمیه سوخت این خودروها قطع خواهد شد.

شرکت پخش فرآورده‌های نفتی امروز اعلام کرد: از ابتدای خرداد پیام «خطا- بیمه» برای مالکان خودروهای گازوئیلی فاقد بیمه صادرشده و کارت‌های گازوئیل این خودروها تا چند روز آینده ابطال می‌شود.شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، اعلام کرد: مالکان خودروهای سنگین فاقد بیمه شخص ثالث از 6 اردیبهشت‌ماه با ورود کارت به سامانه هوشمند برای دریافت سوخت، پیام «هشدار- بیمه» دریافت کردند و بر این اساس موظف به رفع مشکل بیمه خود تا خردادماه بودند.

از یکم خردادماه، صاحبان خودروهای سنگین فاقد بیمه شخص ثالث با ورود کارت به سامانه هوشمند برای دریافت سوخت، پیام «خطا- بیمه» دریافت کردند؛ یعنی از زمان اجرای کامل این طرح که پیش‌بینی می‌شود از نیمه خردادماه باشد تا زمان رفع مشکل بیمه، کارت سوخت این خودروها غیرفعال شده و امکان سوخت‌گیری در هیچ‌یک از جایگاه‌های کشور را نخواهند داشت.

تاکنون ٩٥ هزار خودرو سنگین فاقد بیمه شخص ثالث در کشور شناسایی شده‌اند که بر اساس برنامه‌‌ریزی و هماهنگی انجام‌گرفته با نهادهای مربوطه از خردادماه سال جاری سهمیه سوخت خودروهای سنگین فاقد بیمه شخص ثالث قطع خواهد شد.

مدیر عامل

mir mohammadi.jpg

سید احمد میر محمدی

نظرسنجی
سطح پاسخگویی مسئولین در قبال سوالات مسافران؟
  
 
تصویر تصادفی
CIMG1831.jpg
سامانه پیامک
sms.jpg
حاضرین در سایت
46 میهمان حاضرند
ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان پایانه های مسافربری اراک می باشد