منوی اصلی
صفحه اصلی
پیرامون سازمان
پایانه مرکزی
پایانه غدیر
پایانه فراهان
مزایده / مناقصه
شهرهای مقصد
فرم طرح شکایت مسافران
شرکت های مسافربری
شرکت های باربری
اخبار پایانه
گزارش سفر و مسافر
اطلاعات سفر
پیام ترافیکی
جستجوی پیشرفته
سایت های مرتبط
شهرداري اراک
فرمانداري اراک
استانداري مرکزي
سازمان نوسازي و بهسازي
سازمان آتشنشاني
سازمان خدمات موتوري شهرداری
سازمان تاکسيراني
سایت اعلام وضعیت راهها
سازمان هواشناسی کشور
پیوند ها

leader.gif dolat.gif parliran.gif imo.gifarakir.gif

خرید بلیط

 

payaneha_logo.png

 

Home arrow اخبار پایانه arrow اخبار arrow اقدامات تابستانی راهداران

اقدامات تابستانی راهداران

مدیركل راه و شهرسازی گلستان در خصوص اقدامات تابستانی راهداری در این استان گفت: ۳۳۶ نیروی راهدار در قالب ۳۱ اکیپ و ۲۹ گشت راهداری در طرح راهداری تابستانی این استان مشارکت دارند.

به گزارش تین‌نیوز، ابراهیم مبارك قدم در رابطه با جزئیات این طرح گفت: این نیروها و تجهیزات راهداری از ۱۵ تیرماه گذشته در سطح راه‌های استان برای خدمات‌رسانی به مسافران تابستانی، حضوری فعال دارند، همچنین با تلاش این نیروها از ابتدای آغاز طرح محوری راهداری تابستانه تاكنون ۷۲ فقره سرعت‌گیر آسیب‌دیده در سطح راه‌های استان اصلاح‌شده و نصب ۱۳۷ چشم‌گربه‌ای و میله ترافیكی و ۲۸ مورد بنر و پارچه نوشته باهدف آماده‌سازی راه‌ها و محورهای شریانی استان انجام‌ گرفته است.

او با تاکید بر اینكه رفاه حال مسافران از مهم‌ترین اولویت‌های سازمان راهداری است گفت: تمام اقدامات انجام‌شده و در دست انجام به‌منظور آماده‌سازی جاده‌هایی ایمن برای سفرهای تابستانی هم‌وطنان است، ضمناً آشكارسازی ۴۷ نقطه پرحادثه یكی دیگر از اقدامات راهداری در جهت افزایش ایمنی راه‌های استان بود.

بر اساس اخبار روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی استان گلستان مبارك قدم افزود: تجدید و احیای بیش از ۲۰ كیلومتر خط‌کشی سطح راه‌ها، لکه‌گیری شش هزار و ۹۷۷ مترمربع آسفالت، ۲۷ هزار و ۲۹۵ كیلومتر رفع افتادگی شانه‌ها، پاک‌سازی و زیباسازی حدود ۱۰۱ هزار مترمربع از حریم راه‌ها و همچنین علف تراشی و تسطیح حریم بیش از دو میلیون مترمربع راه‌ها از دیگر اقدامات این طرح در مدت یک‌ماهه محسوب می‌شود.

مبارک‌قدم همچنین در خصوص راه‌های ارتباطی مردم با سازمان راهداری گفت: تمام هم‌وطنان می‌توانند از طریق سامانه ۱۴۱ و شماره تلفن ۵-۰۱۷۳۲۲۲۳۱۳۱ مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راه و شهرسازی گلستان، به‌طور شبانه‌روزی از آخرین وضعیت راه‌های این استان آگاهی یابند.

استان گلستان بیش از پنج هزار كیلومتر راه دارد كه طرح محوری راهداری تابستانه امسال در سطح یک هزار و ۳۰۰ كیلومتر از محورهای شریانی واصلی آن در حال اجراست.


مدیر عامل

mir mohammadi.jpg

سید احمد میر محمدی

نظرسنجی
سطح پاسخگویی مسئولین در قبال سوالات مسافران؟
  
 
تصویر تصادفی
38.jpg
سامانه پیامک
sms.jpg
حاضرین در سایت
20 میهمان حاضرند
ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان پایانه های مسافربری اراک می باشد