منوی اصلی
صفحه اصلی
پیرامون سازمان
پایانه مرکزی
پایانه غدیر
پایانه فراهان
مزایده / مناقصه
شهرهای مقصد
فرم طرح شکایت مسافران
شرکت های مسافربری
شرکت های باربری
اخبار پایانه
گزارش سفر و مسافر
اطلاعات سفر
پیام ترافیکی
جستجوی پیشرفته
سایت های مرتبط
شهرداري اراک
فرمانداري اراک
استانداري مرکزي
سازمان نوسازي و بهسازي
سازمان آتشنشاني
سازمان خدمات موتوري شهرداری
سازمان تاکسيراني
سایت اعلام وضعیت راهها
سازمان هواشناسی کشور
پیوند ها

leader.gif dolat.gif parliran.gif imo.gifarakir.gif

خرید بلیط

 

payaneha_logo.png

 

Home arrow اخبار پایانه arrow اخبار arrow آسیب‌شناسی علل بروز سوانح رانندگی در استان مرکزی

آسیب‌شناسی علل بروز سوانح رانندگی در استان مرکزی

رئیس کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی گفت: استان مرکزی به عنوان یکی از قطب های صنعت کشور از موقعیت استراتژیک خوبی برخوردار است و این ظرفیت باید با ارتقای خطوط ریلی افزایش یابد.

عزیز اکبریان، روز یکشنبه در سفر به استان مرکزی و در حاشیه بازدید از صنایع شهرستان زرندیه در جمع خبرنگاران، با اشاره به تصویب و اجرای قانون رفع موانع تولید در کشور اظهار داشت: لایحه رفع موانع تولید از سوی دولت تهیه و به مجلس ارائه و یک سال قبل در مجلس تصویب شد که اقدام راهگشایی در مسیر حل مشکلات واحدهای صنعتی کشور بود.

وی افزود: شاهد آن هستیم که در سال جاری با اجرای این قانون، بخشی از مشکلات حوزه صنعت و واحدهای صنعتی در کشور رفع شده است.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در رابطه با حل مشکلات صنعت کشور در حال حاضر تعامل و همکاری خوبی میان دولت و مجلس وجود دارد و عزم آن داریم که با تداوم همکاری ها، بر این مشکل فائق آییم.

اکبریان خاطرنشان ساخت: استان مرکزی از قطب های صنعتی کشور است که شهرک ها و واحدهای صنعتی کوچک و بزرگ فعال و ارزشمندی دارد و چون در مرکزیت کشور، نزدیک به پایتخت و فرودگاه بین المللی قرار دارد، ظرفیت های مناسبی برای رونق صنعت و سرمایه گذاری در آن فراهم است.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد دولت در سال جاری برای رفع مشکلات حوزه صنعت کشور، گفت: عملکرد دولت در اجرای طرح رونق تولید در سال جاری مطلوب است که باید جدی تر پیگیری شود و در این زمینه بهره گیری از هدایت ها و فرمایشات رهبر معظم انقلاب نیز در راستای رفع مشکل واحدهای صنعتی کوچک و متوسط، بسیار کارگشا بوده است.

وی در رابطه با عملکرد بانک ها در خصوص رفع مشکلات بخش صنعت، تصریح کرد: در حال حاضر مشکلاتی از سوی بانک ها در مسیر رونق بخشی به واحدهای صنعتی و تولیدی وجود دارد که باید این موانع برداشته شود و بانک ها موظف هستند در این زمینه همکاری داشته باشند.

مدیر عامل

mir mohammadi.jpg

سید احمد میر محمدی

نظرسنجی
سطح پاسخگویی مسئولین در قبال سوالات مسافران؟
  
 
تصویر تصادفی
86.jpg
سامانه پیامک
sms.jpg
حاضرین در سایت
40 میهمان حاضرند
ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان پایانه های مسافربری اراک می باشد